0

Ostatnio oceny były lekko mówiąc nie trafione z tymi się zgadzam w 100 % nie zmienił bym nic w tych ocenach ;]

0

I tak ta nagroda od zawsze była dla najbardziej utytułowanego zawodnika a nie najlepszego

0

Pique 2 hahahah to dobre

No comment

0

Ibra racja ;p Powinni się wymienić ocenami ;]

0

Pinto 6

Alves 7

Puyol 5

Pique 6

Abidal 8

Masche 7

Iniesta 7

Sergio 6

Maxwell 4

Villa 5

Messi 8

0

Roni też miał nigdy nie odejść

0

Alcantara --> Zapomniałeś o Sinisie Mihajloviciu ;] W jednym meczu strzelił nawet hatricka z wolnych

0

Jest kilku specjalistów jednak ciężko znaleść jakieś informacje dokładne.

Pirlo, Villa, Riquelme, Del Piero ? A moze ktoś inny Jak Van Hoijdonk ?

Oglądając raz mecz nie pamiętam jaki komentator powiedział że Elano strzelił wszystkie karne w swojej karierze :P Niestety nie powiedział ile tych karnych strzelał itp

Więc komentujemy i szukamy najlepszego wykonawce ;] Kto pobije Koemana ??

0

Jaki jest najskuteczniejszy wykonawca rzutów Karnych w Europie obecnie grających ??? Ma ktoś jakieś info ?

0

JEFFREN !

0

JEFFREN

0

Mashe min 5

0

Puściłem dzisiaj za 50 zł na Inter i Barce :D

0

Ja licze na atak w następnym meczu Ligowym Jeffren Bojan Pedro ;]

0

Hahah ktoś sobie jaja robił z ocenami ???

Mascherano dostał ocene jakby 2 samobóje strzelił i czerwoną kartke dostał i to wszystko w pierwszych 10 minutach meczu.

Mascherano w tym meczu na ponad 40 podań miał 2 niecelne.

0

A mi się gra Alvesa bardzo podoba ;] Gość napieparza cały mecz na maksymalnych obrotach ;]

0

Oceniłbym tak samo jak Sport

0

barca23 faktycznie najlepsza mam 2 mb i nawet się nie chce wlączyć teraz ;/

0

No to 50 zł poszło się je^^^

0

Co wy linki do Interu dajecie ;/

0

Obstawiłem dzisiaj za 50 zł że Barca wygra obydwie połowy meczu :D

0

wookashpyka ---> Przecież Cesc zmienił Xaviego w 45 minucie ;/

0

Jak znajdziecie link fajny do meczu Hiszpani to wrzućcie ;]

0

Haha Alves nie raz wrzuci Balona no ale co ztego ?? Przecież Alves miał najwięcej asyst w całym zespole oprócz Xaviego w poprzednim sezonie ;/

Już w 1 kolejce wrzucił idealną piłeczkę Villy

0

Maxwell w defensywie słaby :|

0

To mógł przemówic Guardioli na boisku !

0

Dawać mi Pato albo Neymara :D

0

A ja wierze że to będzie sezon JEFFRENA !! Ktoś tu wymienił naszych napastników i pominął Jeffrena ! Hańba dla tego kibica !

0

Jak już ma odejść to za minimun 40 baniek jak nie to się ośmieszy Barca

0

Teraz dopiero wróciłem do domu. Prosze o jakiś dobry link

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?