^matirix20^
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnio oceny były lekko mówiąc nie trafione z tymi się zgadzam w 100 % nie zmienił bym nic w tych ocenach ;]
0
I tak ta nagroda od zawsze była dla najbardziej utytułowanego zawodnika a nie najlepszego
0
Pique 2 hahahah to dobre
No comment
0
Ibra racja ;p Powinni się wymienić ocenami ;]
0
Pinto 6
Alves 7
Puyol 5
Pique 6
Abidal 8
Masche 7
Iniesta 7
Sergio 6
Maxwell 4
Villa 5
Messi 8
0
Roni też miał nigdy nie odejść
0
Alcantara --> Zapomniałeś o Sinisie Mihajloviciu ;] W jednym meczu strzelił nawet hatricka z wolnych
0
Jest kilku specjalistów jednak ciężko znaleść jakieś informacje dokładne.
Pirlo, Villa, Riquelme, Del Piero ? A moze ktoś inny Jak Van Hoijdonk ?
Oglądając raz mecz nie pamiętam jaki komentator powiedział że Elano strzelił wszystkie karne w swojej karierze :P Niestety nie powiedział ile tych karnych strzelał itp
Więc komentujemy i szukamy najlepszego wykonawce ;] Kto pobije Koemana ??
0
Jaki jest najskuteczniejszy wykonawca rzutów Karnych w Europie obecnie grających ??? Ma ktoś jakieś info ?
0
JEFFREN !
0
JEFFREN
0
Mashe min 5
0
Puściłem dzisiaj za 50 zł na Inter i Barce :D
0
Ja licze na atak w następnym meczu Ligowym Jeffren Bojan Pedro ;]
0
Hahah ktoś sobie jaja robił z ocenami ???
Mascherano dostał ocene jakby 2 samobóje strzelił i czerwoną kartke dostał i to wszystko w pierwszych 10 minutach meczu.
Mascherano w tym meczu na ponad 40 podań miał 2 niecelne.
0
A mi się gra Alvesa bardzo podoba ;] Gość napieparza cały mecz na maksymalnych obrotach ;]
0
Oceniłbym tak samo jak Sport
0
barca23 faktycznie najlepsza mam 2 mb i nawet się nie chce wlączyć teraz ;/
0
No to 50 zł poszło się je^^^
0
Co wy linki do Interu dajecie ;/
0
Obstawiłem dzisiaj za 50 zł że Barca wygra obydwie połowy meczu :D
0
wookashpyka ---> Przecież Cesc zmienił Xaviego w 45 minucie ;/
0
Jak znajdziecie link fajny do meczu Hiszpani to wrzućcie ;]
0
Haha Alves nie raz wrzuci Balona no ale co ztego ?? Przecież Alves miał najwięcej asyst w całym zespole oprócz Xaviego w poprzednim sezonie ;/
Już w 1 kolejce wrzucił idealną piłeczkę Villy
0
Maxwell w defensywie słaby :|
0
To mógł przemówic Guardioli na boisku !
0
Dawać mi Pato albo Neymara :D
0
A ja wierze że to będzie sezon JEFFRENA !! Ktoś tu wymienił naszych napastników i pominął Jeffrena ! Hańba dla tego kibica !
0
Jak już ma odejść to za minimun 40 baniek jak nie to się ośmieszy Barca
0
Teraz dopiero wróciłem do domu. Prosze o jakiś dobry link